Pages

Yalnız Sohbet

Labels

Blogger tarafından desteklenmektedir.

29 Nisan 2017 Cumartesi

Kameralı Sohbette Etkin Olmak İçin İpuçları

Evet Arkadaşlar başlıkta da belirttiğimiz gibi Kameralı Sohbette yada Flash Chat tarzı platformlu sitelerde nasıl aktif ve etkin olunur. Bu konuda bir kaç ipucları ve öneriler vereceğim.

Arkadaşlar Öncelikle Genel anlamda sohbet  sitelerinde Flash Chat olsun İrc(Mirc) tarzı sohbet kanalları olsun belli başlı kalıplar vardır. Bu kalıplar sohbet sitesine insanların hangi amaçlar doğrultusunda girdiğine göre sınıf ayrılıkları doğurur. Genellikle Sapık faaliyetler için sohbet sitesine giren kişiler Sohbet sitesinin Yönetimi ve sitenin seçkin insanları tarafından sevilmezler. Nitekim Cinsel Sohbet üzerine kurulmamış hiç bir sohbet sitesinde bu tarz konuları genelden veya özelden belirtmek doğru karşılanmamaktadır. Buna ilaveten Sohbet sitelerinde yöneticiler devamlılığı ve aktifliği esas almaktadırlar. Tabiki Kurallara riayet eden İnsanlar bu tarz sitelerde daha çabuk kabul görmektedir.

Devamlılıktan kastımız ; Siteye düzenli olarak giren , Kurallara Riayet eden ve Sitenin Genel Sohbetinde Aktif olan kullanıcılardır

Yani anlayacağınız üzere bir sitenin daimi üyesi olan hiç bir insan ki buna bayanlarda dahil. Siteye ilk defa girmiş bir insanla kolay kolay diyalog kurmamaktadır. Bu tarz sohbet sitelerindeki samimiyet ve sohbet geliştirilmiş arkadaşlık ilişkilerinin neticesinde ortaya çıkmaktadır.

Saygılı olan Küfür ve Argo Kullanmayan Yönetimle iyi anlaşan online kalabilme süresi fazla olan ve sohbet akıcılığı olan insanlar zamanla sitedeki çevresini arttırmakta. Genel sohbetlerde hakim olmaya başlamakta ve Yönetime kadar çıkabilmektedirler.

Herşeyi Yaptınız ve siz artık bir sohbet sitesinin daimi üyesisiniz ve insanlar tarafından kabul görüyorsunuz. İşte  Site sizin için artık araç değil Amaç haline gelmeye başlayacaktır. Bu sayede uzun soluklu ve güzel bir ortamda Doyasıya sohbet keyfini yaşayacaksınız

2 yorum:

 

Yasal Uyarı

Eser Sahipleri ve İletişim
Sitemiz tamamen tanıtım amaçlıdır. Hiçbir ticari amaç gütmemektedir. Sitemizdeki yayınlanan videolar youtube tabanlı videolardır ve sorumluluk youtube sitesindeki yayıncılara aittir.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, geneousboy@hotmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler.Keyifli sohbetler dilerim